Świąteczne spotkanie społeczności Salesforce w Polsce

Trailblazer CommunityŚwiąteczne spotkanie społeczności Salesforce w Polsce

Świąteczne spotkanie społeczności Salesforce w Polsce

Z radością ogłaszamy nadchodzące, wyjątkowe wydarzenie, które zjednoczy społeczność Salesforce w Polsce – świąteczne spotkanie! To więcej niż zwykłe spotkanie; to święto pasji, zaangażowania i wzajemnej inspiracji. Odbędzie się w malowniczym Wrocławiu, zapewniając idealne tło dla naszego świętowania.

Spotkanie liderów Trailblazer Community Groups

Na początek, specjalnie dla liderów naszych Trailblazer Community Groups, organizujemy dedykowane spotkanie. To będzie czas na szczere rozmowy, wymianę cennych doświadczeń i tworzenie planów na przyszłość. Liderzy mają szansę na bliższe poznanie się, dzielenie się pomysłami i wzmacnianie naszej społeczności.

Główne świąteczne spotkanie

A następnie, cała społeczność Salesforce w Polsce zjednoczy się na naszym głównym, świątecznym spotkaniu. Czekają nas rozmowy, dyskusje i, co najważniejsze, ogłoszenie wyników konkursu „Polish Trailblazer 2023”. Poznamy tych, którzy w tym roku wykazali się wyjątkową pasją i zaangażowaniem w platformie Trailhead, ale też nie tylko. 

Dlaczego warto dołączyć?

  • Wiedza i inspiracja: Odśwież swoją wiedzę i czerp inspiracje z najnowszych trendów i najlepszych praktyk Salesforce.
  • Spotkanie autorskie: Promocja najnowszej książki Jakuba Stefaniaka.
  • Networking: Nawiąż nowe kontakty zawodowe i wzmocnij te istniejące.
  • Docenienie i wyróżnienia: Świętuj z laureatami konkursu i dowiedz się, jak osiągnąć sukces w ekosystemie Salesforce.
  • Świąteczna atmosfera: Ciesz się świątecznym nastrojem, wspólnym świętowaniem i wyjątkowymi atrakcjami.

Jak się zarejestrować?

Rejestracja na to niezwykłe wydarzenie jest już otwarta! Prosimy o wizytę na naszej stronie internetowej: https://trailblazercommunitygroups.com/events/details/salesforce-salesforce-user-group-wroclaw-poland-presents-swiateczne-spotkanie-spolecznosci-salesforce-w-polsce/ , gdzie znajdziesz więcej informacji i formularz rejestracyjny.

 

Zachęcamy wszystkich, zarówno długoletnich członków społeczności, jak i nowicjuszy w świecie Salesforce, do dołączenia do nas i wspólnego świętowania sukcesów roku 2023. To będzie niezapomniane doświadczenie, które wzmocni nasze więzi i zainspiruje do dalszego rozwoju.

 

Do zobaczenia w Wrocławiu – miejsce, gdzie magia Salesforce staje się rzeczywistością!

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search