Znamy zwycięzców „Polish Trailblazer 2023”

Salesforce w Polsce - społecznośćZnamy zwycięzców „Polish Trailblazer 2023”

Znamy zwycięzców „Polish Trailblazer 2023”

Konkurs „Polish Trailblazers 2023„, organizowany przez redakcję Coffee & Force, zakończył się sukcesem, przyciągając 283 zgłoszenia z całej Polski. Po dokładnej weryfikacji, w konkursie wzięło udział 198 uczestników, którzy przez cały rok wykazywali się niezwykłą determinacją i zaangażowaniem w zdobywanie wiedzy technologicznej.

Platforma Trailhead – klucz do wiedzy

Platforma Trailhead, opracowana przez Salesforce, stanowi rewolucję w e-learningu, oferując szeroki zakres kursów i ścieżek edukacyjnych. Umożliwia użytkownikom zdobywanie praktycznej wiedzy w obszarach takich jak zarządzanie bazami danych, rozwój aplikacji, analiza danych, a także poznawanie nowych technologii chmurowych.

Charakterystycznym elementem Trailhead są odznaki (badges), które można zdobywać za ukończenie kursów, potwierdzając swoje umiejętności i wiedzę. To system motywujący, który promuje ciągły rozwój i naukę. Dzięki temu platforma nie tylko kształtuje techniczne kompetencje, ale również buduje kulturę ciągłego uczenia się.

Trailhead adaptuje się do indywidualnych potrzeb użytkowników, oferując personalizowane ścieżki nauki. Umożliwia to uczestnikom skoncentrowanie się na konkretnych obszarach zainteresowań czy potrzebach zawodowych. Ponadto, interaktywny charakter kursów, połączony z gamifikacją, sprawia, że nauka staje się angażująca i efektywna.

W kontekście konkursu „Polish Trailblazers 2023”, Trailhead stał się nie tylko narzędziem do zdobywania punktów, ale przede wszystkim platformą umożliwiającą uczestnikom rozwijanie kariery zawodowej, zdobywanie nowych umiejętności i przygotowywanie się do wyzwań przyszłości.

Analiza wyników. Sukcesy i statystyki

Analiza wyników konkursu „Polish Trailblazers 2023” ukazuje imponujący poziom zaangażowania uczestników.

0
zakwalifikowanych uczestników
0
Średnia liczba punktów

Średnia liczba punktów świadczy o intensywnym wysiłku każdego z uczestników w procesie nauki i rozwoju. Podkreślają nie tylko indywidualne osiągnięcia, ale również ogólną jakość i efektywność platformy Trailhead jako narzędzia edukacyjnego. 

0
Łączna liczba punktów zdobytych przez uczestników konkursu

Te statystyki nie tylko ilustrują sukces konkursu, ale także rzucają światło na znaczenie nieustającej edukacji w sektorze technologicznym. Podkreślają one, jak istotna jest ciągła nauka i doskonalenie umiejętności w szybko zmieniającym się świecie technologii, gdzie aktualna wiedza i umiejętności adaptacji są kluczowe dla profesjonalnego rozwoju.

Tytuł Polish Trailblazer 2023

W konkursie „Polish Trailblazers 2023” uczestnicy wykazali się nieprzeciętnym zaangażowaniem, co znalazło odzwierciedlenie w imponujących wynikach. Michał Kuca, z rekordową liczbą 421 980 punktów, zdobył tytuł Polish Trailblazer 2023, demonstrując niezwykłą determinację w zdobywaniu wiedzy.

Tuż za nim uplasowali się Karol Sitkowski z wynikiem 389 870 punktów oraz Piotr Szewczyk, który zgromadził 207 740 punktów, co świadczy o ich znaczącym zaangażowaniu i pasji do nauki. Te osiągnięcia nie tylko świadczą o indywidualnych sukcesach uczestników, ale także rzucają światło na ogólny poziom zaawansowania i motywacji do nauki wśród wszystkich uczestników konkursu.

Dodatkowo jako redakcja chcielibyśmy pogratulować osiągnięcia Katarzynie Ulińskiej, która zdobyła najwięcej odznak i ukończyła najwięcej ścieżek, wskazują na różnorodność celów edukacyjnych i elastyczność platformy w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb uczących się. 

Kategoria firmowa - rywalizacja i współpraca

W kategorii firmowej „Polish Trailblazers 2023” rywalizacja była równie zacięta i emocjonująca jak w kategorii indywidualnej. Firmy stanęły do wyzwania, demonstrując nie tylko umiejętność współpracy, ale również ducha rywalizacji. Firma Karapto zwyciężyła, osiągając imponującą średnią 78 578,33 punktów na osobę, tym samym zyskując tytuł „Polish Trailblazer 2023”.

Pozostałe firmy, takie jak Capgemini i Craftware, także wykazały się znaczącym zaangażowaniem, zajmując odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Capgemini zdobyło średnio 62337,13 punktów na osobę zaś Craftware 35 429,55 na osobę. 

Ten segment konkursu pokazał, jak ważne jest połączenie indywidualnych umiejętności w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu, a także jak rywalizacja może sprzyjać budowaniu zespołowego ducha i promowaniu rozwoju zawodowego wśród pracowników.

Konkurs „Polish Trailblazers 2023” okazał się wspaniałym wydarzeniem, które podkreśliło moc nauki i rozwoju w branży IT. Uczestnicy pokazali, że za pomocą ciągłej nauki i determinacji można osiągnąć wyjątkowe rezultaty. To nie tylko rywalizacja, ale i okazja do osobistego wzrostu. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i gratulujemy osiągnięć! Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji konkursu, którą już niedługo ogłosimy!

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search