Salesforce ponownie wyróżniony – Appexchange

Salesforce NewsSalesforce ponownie wyróżniony – Appexchange

Salesforce ponownie wyróżniony – Appexchange

Ostatnie doniesienia z rynku przyniosły nam interesujące wieści dotyczące pozycji Salesforce AppExchange, które zostało uznane za lidera w dziedzinie Marketplace’ów SaaS przez renomowaną firmę analityczną Forrester Wave.

Salesforce AppExchange - więcej niż sklep aplikacji

Salesforce AppExchange to miejsce, które wielu z nas kojarzy jako centrum innowacji i dostępu do tysięcy aplikacji, które mogą być zintegrowane z naszym ekosystemem Salesforce. To jednak nie tylko magazyn rozwiązań, ale także platforma, która umożliwia deweloperom dzielenie się swoimi aplikacjami i rozwiązaniami z szeroką społecznością globalną. AppExchange to przestrzeń, w której możliwości dostosowywania i skalowania rozwiązań Salesforce zdają się być niemalże nieograniczone, oferując opcje dla różnych dziedzin biznesu i przedsiębiorstw różnej wielkości.

Współpraca i innowacje na horyzoncie

Salesforce nie tylko dostarcza platformę, ale także aktywnie uczestniczy w rozwoju technologii, współpracując z innymi gigantami technologicznymi, takimi jak Google Cloud, AWS czy IBM. Ta współpraca nie tylko otwiera nowe możliwości, ale także inspiruje deweloperów do tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań, które mogą być dostępne dla szerokiej społeczności na całym świecie.

Najnowszy raport

Forrester Wave to jedna z najbardziej prestiżowych firm analitycznych na świecie, której raporty i analizy są szeroko cenione w branży technologicznej. Ostatni raport Forrester Wave dotyczący Marketplace’ów SaaS w 2023 roku przyznał Salesforce AppExchange tytuł lidera, co jest wyjątkowym osiągnięciem i potwierdzeniem wartości, jaką platforma ta dostarcza swoim użytkownikom.

Ale dlaczego to odznaczenie jest tak ważne? Forrester Wave dokonuje oceny na podstawie rygorystycznej metodologii, analizując różne aspekty działalności i oferowanych rozwiązań, takich jak strategia, obecność na rynku, oferta czy zdolność do realizacji. Bycie uznawanym przez tak prestiżową organizację nie tylko podkreśla wartość i jakość oferowanych przez Salesforce AppExchange rozwiązań, ale również buduje zaufanie wśród obecnych i przyszłych klientów oraz partnerów.

Wartość tego wyróżnienia nie ogranicza się tylko do samej platformy, ale rozciąga się na całą społeczność Salesforce, potwierdzając, że miejsce, w którym współtworzymy, jest nie tylko innowacyjne, ale również dostarcza realnej wartości dla biznesu i jest uznawane przez ekspertów. 

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search