Slack Day Warsaw 2023 – świat zautomatyzowanej produktywności

Salesforce NewsSlack Day Warsaw 2023 – świat zautomatyzowanej produktywności

Slack Day Warsaw 2023 – świat zautomatyzowanej produktywności

W sercu Warszawy, w industrialnych wnętrzach Fabryki Norblina, odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło entuzjastów technologii i innowacji – Slack Day Warsaw 2023. Spotkanie, które miało miejsce 10 października, było okazją do zgłębienia najnowszych funkcji i innowacji zaprezentowanych podczas Dreamforce, a także do zrozumienia, jak te postępy zmieniają sposób, w jaki współpracujemy i komunikujemy się w dzisiejszym świecie cyfrowym.

Kamil Wasilewski, Business Development Representative – Slack in CEE, ekspert branżowy i uczestnik wydarzenia, podsumował:

Spotkanie stanowiło esencję podsumowania kluczowych innowacji w Slacku, zaprezentowanych podczas Dreamforce. Szczególną uwagę poświęciliśmy takim elementom jak Slack Sales Elevate, Native AI oraz no-code Workflow Builder, które stanowią fundament przyszłościowej komunikacji i współpracy w środowisku biznesowym.

Wydarzenie rozpoczęło się od przywitania uczestników i zaprezentowania platformy Slack jako narzędzia, które, dzięki sztucznej inteligencji i automatyzacji, staje się kluczowym elementem Customer 360. Uczestnicy mieli okazję zgłębić, jak Slack i AI mogą znacząco zwiększyć produktywność zespołów sprzedaży, obsługi klienta i IT, a także dowiedzieć się, jak nowe integracje z AI działają w czasie rzeczywistym na platformie Slack.

Kamil Wasilewski dodał: 

Zgromadziliśmy się w sercu społeczności Salesforce, łącząc zarówno obecnych klientów Slacka, jak i tych, którzy aktywnie poszukują zaawansowanych rozwiązań, mających na celu intensyfikację kolaboracji oraz integracji z ich obecnymi systemami i narzędziami.

W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli okazję doświadczyć na żywo integracji Slacka z Sales Cloud i Service Cloud oraz zobaczyć studium przypadku, demonstrujące, jak przekształcić incydent w możliwość sprzedaży. Ponadto, głos zabrały osoby, które już korzystają ze Slacka i doświadczyły znaczącego wzrostu swojej produktywności.

Wartościowym elementem wydarzenia była również część poświęcona głosowi klienta, gdzie Karolina Cieślak z Bolt oraz Julia Khokhlova z Evolution dzieliły się swoimi doświadczeniami i perspektywami na korzystanie z narzędzi Slacka w ich organizacjach.

Slack Day Warsaw 2023 był nie tylko miejscem prezentacji nowości technologicznych, ale również platformą do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk między profesjonalistami z różnych dziedzin. Z pewnością, wiedza i inspiracje zdobyte podczas tego dnia będą miały wpływ na przyszłe strategie i podejścia organizacji w zakresie komunikacji i współpracy zespołowej.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia pełne pasjonatów technologii i innowacji!

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search