Salesforce Winter ’24 – co przyniesie?

Salesforce NewsSalesforce Winter ’24 – co przyniesie?

Salesforce Winter ’24 – co przyniesie?

Salesforce kontynuuje swoją misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań w najnowszej aktualizacji Winter ’24. Oto najważniejsze nowości tej aktualizacji:

Błędy niestandardowe w Flow

Salesforce wprowadził możliwość tworzenia niestandardowych komunikatów o błędach w Flow. Dzięki temu użytkownicy mogą dostosowywać błędy do konkretnych potrzeb, co może oznaczać koniec reguł walidacji. Błędy niestandardowe w Flow niemal całkowicie replikują funkcjonalność reguł walidacji, co czyni je bardziej elastycznymi.

Zapisywanie Flow bez konfigurowania niektórych elementów

Ta nowa funkcja pozwala użytkownikom na zapisywanie większej liczby elementów bez konieczności ich pełnego budowania. Ułatwia to proces tworzenia i edycji Flow, dając twórcom większą swobodę w projektowaniu procesów.

Transform Component dla Flow

Jest to nowy element logiczny dla Flow, który pozwala użytkownikom mapować dane z jednego źródła do nowego miejsca docelowego. Umożliwia to bardziej zaawansowane operacje przetwarzania danych bez konieczności korzystania z zewnętrznych narzędzi.

Bezpieczeństwo

Salesforce wprowadził funkcję, która pozwala użytkownikom na szybki podgląd uprawnień w zestawie uprawnień. Dzięki temu administratorzy mogą łatwo zrozumieć, jakie uprawnienia są przydzielone w danym zestawie, co znacznie przyspiesza proces zarządzania uprawnieniami.

Lightning App Builder

Dynamiczne formularze, które zmieniły sposób układania pól na stronie, są teraz ogólnie dostępne w mobilnej aplikacji Salesforce. Umożliwiają one administratorom i deweloperom pokazywanie lub ukrywanie poszczególnych pól w zależności od określonych warunków.

W kolejnych wpisach przybliżymy się bliżej nowym funkcjonalnościom. 

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search