Znamy wyniki Salesforce za Q3

Salesforce w Polsce - oficjalnieZnamy wyniki Salesforce za Q3

Znamy wyniki Salesforce za Q3

Salesforce ogłosił swoje wyniki za trzeci kwartał fiskalny 2024, i wygląda na to, że idzie im całkiem nieźle. Przychody sięgnęły 8,72 miliarda dolarów, co oznacza solidny wzrost rok do roku. Z ciekawostek, marża operacyjna wyniosła ponad 17% w ujęciu GAAP i imponujące 31,2% w ujęciu non-GAAP. Ale to nie wszystko, zobowiązania dotyczące wydajności skoczyły do prawie 24 miliardów dolarów!

Co do szczegółów, duża część przychodów pochodziła ze sprzedaży subskrypcji i wsparcia, a przepływy pieniężne z operacji wzrosły o niesamowite 389% w porównaniu z zeszłym rokiem. Widać, że Salesforce nie żartuje, kiedy mówi o wzroście i efektywności.

Na przyszłość firma zapowiada jeszcze lepsze wyniki, aktualizując swoje prognozy na czwarty kwartał i cały rok. Wygląda na to, że regularne wprowadzanie nowych produktów i usług naprawdę się opłaca.

A dla tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej, Salesforce zorganizował konferencję z inwestorami, gdzie omówiono te wyniki. Więc jeśli jesteś zainteresowany głębszymi szczegółami, warto sprawdzić ich stronę z relacjami inwestorskimi. To był naprawdę interesujący kwartał dla Salesforce!

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search