Przygotuj się na Spring ’24. Kluczowe daty

Salesforce NewsPrzygotuj się na Spring ’24. Kluczowe daty

Przygotuj się na Spring ’24. Kluczowe daty

Wiosenna aktualizacja Salesforce ’24 zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że dla administratorów Salesforce nadszedł czas, aby przygotować się na nowe funkcje i ulepszenia. Trzy razy w roku Salesforce wprowadza nowości, które umożliwiają użytkownikom korzystanie z najnowszych osiągnięć platformy. Oto najważniejsze daty i informacje, które każdy administrator powinien zapamiętać.

Kluczowe daty

14 grudnia: Zdobądź wczesny dostęp, rejestrując się na środowisko pre-release: https://www.salesforce.com/form/signup/prerelease-spring24/.  Możesz zalogować się do swojego poprzedniego konta pre-release z aktualizacji Zima ’24.

20 grudnia: Zapoznaj się z notatkami do wydania, które będą dostępne w sekcji Release Notes na stronie pomocy Salesforce: https://trailhead.salesforce.com/trailblazer-community/groups/0F9300000001okuCAA?tab=discussion&sort=LAST_MODIFIED_DATE_DESC

5 stycznia godz. 2:00: Odśwież swoje środowisko Sandbox, aby przetestować nowe funkcje w kontekście swoich dostosowań.

5 stycznia: Rozpoczyna się podgląd Sandbox, gdzie możesz testować nowe funkcje.

9 stycznia: Bądź gotowy na nowości dla administratorów w aktualizacji Wiosna ’24. Blogi i zasoby będą publikowane, aby pomóc Ci przygotować się do nowych funkcji.

5 lutego: Udział w wydarzeniu Release Readiness Live: Admin Preview, gdzie eksperci omówią najważniejsze funkcje dla administratorów.

5-7 lutego: Oglądaj Release Readiness Live, aby usłyszeć od menedżerów produktów o najnowszych funkcjach i demonstracjach.

12 stycznia, 2 lutego, 9 lutego: Wiosenna aktualizacja ’24 dotrze do Twojego środowiska Salesforce. Sprawdź kalendarz utrzymania, aby dowiedzieć się, kiedy Twoje środowisko otrzyma aktualizację.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search