Historia Marzeny na Salesforce.com

Salesforce NewsHistoria Marzeny na Salesforce.com

Historia Marzeny na Salesforce.com

Śpieszymy odnieść, że na oficjalnej stronie salesforce.com została opublikowana historia Marzeny, członkini Salesforce Trailblazer Community Groups w Poznaniu, a także uczesnticzka 2giej edycji CharITy Hackathonu. 

 

Marzena od ambicji do realizacji

Marzena, mieszkająca w Polsce, dzieli się swoją inspirującą historią o równoważeniu życia zawodowego i rodzinnego z nieustanną chęcią nauki. Z 20-letnim doświadczeniem w obszarze obsługi klienta i sprzedaży, Marzena postanowiła poszerzyć swoje horyzonty, decydując się na rozwój w zakresie administracji systemami. Jej opowieść zaczyna się od chęci zdobycia nowych umiejętności i pragnienia bycia na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się światem technologii.

Rozpoczęcie podróży z Salesforce

Marzena opowiada o swoich pierwszych krokach z Salesforce, począwszy od roli menedżera ds. obsługi klienta, gdzie po raz pierwszy zetknęła się z tą technologią. Jej zainteresowanie Salesforce wzrosło, gdy zaczęła uczestniczyć w społeczności Salesforce Admin w Poznaniu i korzystać z platformy samouczącej Trailhead. To właśnie tam zdecydowała się na dalsze pogłębianie swojej wiedzy i umiejętności.

Wybór szkolenia i rozwijanie umiejętności

Marzena opisuje swoją decyzję o uczestnictwie w jednym z pierwszych programów szkoleniowych Salesforce na polskim rynku, zorganizowanym przez letsjoin.cloud. Przez 18 tygodni intensywnego kursu online zdobyła praktyczne doświadczenie i wiedzę, które pozwoliły jej stać się certyfikowanym Administratorem Salesforce. Ten okres był dla niej czasem intensywnej nauki i rozwoju.

Marzena dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z zarządzaniem czasem na pełnoetatową pracę, rodzicielstwo i naukę. Opisuje, jak radziła sobie z wyzwaniami, takimi jak wieczorne sesje szkoleniowe, samodzielna nauka i rozwijanie własnej aplikacji Salesforce. Podkreśla, jak ważne były cierpliwość i wytrwałość w pokonywaniu tych wyzwań.

Poszukiwanie pracy i nowe możliwości

Marzena opowiada o swoim doświadczeniu w poszukiwaniu pracy po ukończeniu szkolenia. Wspomina o procesie rekrutacji i o tym, jak szybko udało jej się znaleźć pracę marzeń w międzynarodowym środowisku w HEINEKEN. Jej nowa rola jako Architekta Produktu i wsparcie działań Analityka Biznesowego przyniosły jej wiele nowych wyzwań i możliwości do nauki.

W podsumowaniu Marzena podkreśla, jak szkolenie i nowa praca zmieniły jej życie. Opisuje, jak stała się bardziej dynamiczna i kreatywna, zdobywając certyfikaty Salesforce i poszerzając swoją wiedzę w różnych obszarach IT. Jej historia jest przykładem tego, jak edukacja i ciągły rozwój mogą prowadzić do znaczących zmian życiowych i zawodowych.

Zapaszamy do zapoznania się z całą historią na salesforce.com

 

https://www.salesforce.com/eu/blog/embracing-change-professional-transformation-possibilities/
Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search