Salesforce ogłasza zakup Spiff

UncategorizedSalesforce ogłasza zakup Spiff

Salesforce ogłasza zakup Spiff

Salesforce ogłosił podpisanie umowy na zakup Spiff, innowacyjnego dostawcy oprogramowania do zarządzania motywacyjnym wynagrodzeniem (ICM). Spiff wyróżnia się unikalnym połączeniem intuicyjnego interfejsu, funkcjonalności arkusza kalkulacyjnego i potężnego silnika przetwarzającego, co umożliwia automatyzację systemów prowizyjnych na dużą skalę. Ten strategiczny ruch ma na celu wzmocnienie oferty Salesforce w zakresie zarządzania wydajnością sprzedaży.

Integracja Spiff z Sales Cloud

Po finalizacji transakcji, zespół Spiff dołączy do Sales Cloud, jednego z kluczowych produktów Salesforce. Celem tej integracji jest wzbogacenie rozwiązań Salesforce w zakresie zarządzania wydajnością sprzedaży. Dzięki Spiff, Salesforce będzie mógł zaoferować swoim klientom zaufaną platformę, która zwiększy widoczność procesów sprzedażowych, zintensyfikuje działania sprzedażowe i odblokuje nowe możliwości wzrostu.

Ketan Karkhanis, EVP & GM w Sales Cloud, podkreśla znaczenie Spiff w kontekście dostosowywania planów wynagrodzeń do strategicznych celów firmy. Spiff ma połączyć przejrzystość wynagrodzeń, której oczekują sprzedawcy, z planowaniem wynagrodzeń zintegrowanym z CRM, co jest kluczowe dla liderów sprzedaży. Dodanie Spiff do Salesforce umożliwi Chief Revenue Officers (CRO) lepsze dostosowanie się do zespołów finansowych i operacyjnych sprzedaży.

Oczekiwania i planowane zamknięcie transakcji

Firma jest już obecna na Salesforce AppExchange i współpracuje z Salesforce od lat, a ponad 70% jej klientów korzysta z Sales Cloud jako swojego systemu CRM.

Salesforce oczekuje przyjęcia zespołu Spiff do swojej rodziny po zamknięciu transakcji, które ma nastąpić w pierwszym kwartale roku fiskalnego 2025. Transakcja ta, oczekiwana pod warunkiem spełnienia zwyczajowych warunków zamknięcia, nie wpłynie na aktualne wytyczne finansowe Salesforce, które zostały wcześniej podane 29 listopada 2023 roku.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search