Salesforce Trailblazer Community Groups – nowa grupa w Kielcach

Trailblazer CommunitySalesforce Trailblazer Community Groups – nowa grupa w Kielcach

Salesforce Trailblazer Community Groups – nowa grupa w Kielcach

Salesforce nie tylko rozwija innowacyjne technologie, ale także buduje silne społeczności. Grupy Społeczności Salesforce, znane jako Trailblazer Community Groups, są sercem tego ekosystemu, łącząc pasjonatów i profesjonalistów na całym świecie. Dziś przyglądamy się, jak te grupy działają i rozwijają się, ze szczególnym uwzględnieniem nowo powstałej grupy w Kielcach.

Czym są Trailblazer Community Groups?

Trailblazer Community Groups to lokalne społeczności skupiające użytkowników, deweloperów, administratorów i innych entuzjastów Salesforce. Ich celem jest dzielenie się wiedzą, doświadczeniami i najlepszymi praktykami. Grupy te spotykają się regularnie, organizując wydarzenia zarówno online, jak i stacjonarne, aby wspólnie uczyć się i rozwijać.

Świąteczne spotkanie polskich Salesforce Traiblazers Community Groups - Wrocław, 13.12.2023

Różnorodność grup

W Polsce istnieje już kilka aktywnych grup, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i teraz w Kielcach. Każda grupa ma swój unikalny charakter i specjalizację, od grup deweloperskich po grupy skupiające się na konkretnych rozwiązaniach chmurowych Salesforce.

O grupach i community pisaliśmy w naszym artykule: Społeczności Trailblazer w Polsce

Nowa grupa w Kielcach

Polskiej społeczność Salesforce poszerzyła się o grupę w Kielcach. Ma ona celu zebrać lokalnych entuzjastów Salesforce, aby wspólnie odkrywać możliwości platformy, dzielić się doświadczeniami i inspirować się nawzajem. Jest to znakomita okazja dla mieszkańców regionu do zaangażowania się w globalną społeczność Salesforce.

Jak pokazuje nadchodzące wydarzenie w Kielcach, społeczności te są nie tylko miejscem nauki, ale także inspiracji i twórczej wymiany myśli. Uczestnicy mają szansę na bezpośrednie spotkania z ekspertami, zadawanie pytań i uczestnictwo w dyskusjach, co znacznie przekracza tradycyjne formy nauki online.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 16 stycznia w Restauracji Garaż, przy ul. Henryka Sienkiewicza 53. Zapraszamy wszystkich serdecznie na to spotkanie. Nasza redkacja również będzie. 

Więcej informacji i bezpłatna rejestracja: https://trailblazercommunitygroups.com/events/details/salesforce-salesforce-user-group-kielce-poland-presents-otwarcie-salesforce-community-user-group-kielce/

Lider i inspirator kieleckiej grupy

Jakub Kątny, lider technologiczny Salesforce z imponującym dorobkiem, jest sercem i duszą nowo powstałej grupy Trailblazer Community w Kielcach. Jego droga zawodowa, rozpoczynająca się ponad 5 lat temu od roli Junior Salesforce Developer, jest przykładem nieustannego rozwoju i pasji do technologii.

Jakub Kątny - lider Trailblzer Community Group w Kielcach

Jako Salesforce Technical Leader, Kuba wykazał się nie tylko jako wybitny specjalista, ale i jako lider zarządzający międzynarodowymi zespołami deweloperskimi. Jego odpowiedzialność za kierowanie projektami wdrożeniowymi i zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań Salesforce jest dowodem na jego umiejętności i wizję.

Jednym z kluczowych aspektów działalności Kuby jest prowadzenie szkoleń Salesforce. Jego chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi jest nie tylko cenna dla uczestników tych szkoleń, ale także stanowi istotny wkład w rozwój społeczności Salesforce.

Kuba, jako założyciel i lider grupy Salesforce w Kielcach, jest nie tylko ekspertem w swojej dziedzinie, ale także inspiracją dla innych. Jego zaangażowanie w budowanie społeczności i dzielenie się wiedzą czyni go kluczową postacią w rozwijaniu ekosystemu Salesforce w Polsce.

Grupy Społeczności Salesforce w Polsce, w tym nowa grupa w Kielcach, odgrywają kluczową rolę w rozwijaniu lokalnych ekosystemów . Są one żywym dowodem na to, że współpraca i dzielenie się wiedzą mogą prowadzić do innowacji i wzrostu zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search