World Tour Essentials Warszawa 2024 – święto polskiego ekosystemu Salesforce

Salesforce w Polsce - oficjalnieWorld Tour Essentials Warszawa 2024 – święto polskiego ekosystemu Salesforce

World Tour Essentials Warszawa 2024 – święto polskiego ekosystemu Salesforce

Salesforce World Tour Essentials Warsaw 2024 to wydarzenie, które zgromadziło liderów branży, specjalistów technologicznych i entuzjastów innowacji z całego regionu. Tego dnia Warszawa stała się centrum technologicznych inspiracji, gdzie sztuczna inteligencja i nowoczesne rozwiązania Salesforce były głównymi tematami rozmów i prezentacji.

Rekordowa frekwencja

Podobnie jak w poprzednich latach, wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na wydarzenie zarejestrowało się prawie 2,5 tys. osób. Uczestnicy z różnych sektorów biznesu mieli okazję zobaczyć na własne oczy, jak AI rewolucjonizuje przemysł. Był to dzień pełen inspirujących rozmów, budowania sieci kontaktów i zdobywania kluczowej wiedzy, która ma pomóc w pełnym wykorzystaniu potencjału inwestycji w Salesforce.

Więcej tajemnic zdradza Magdalena Błaszczyk – organizatorka wydarzenia:

Kluczowe prezentacje i wystąpienia

Keynote

Sesja otwierająca, prowadzona przez czołowych przedstawicieli Salesforce, takich jak Hrvoje Supić i Krzysztof Kręcikij, skupiła się na temacie CRM + AI + Data + Trust. Podkreślono, jak te elementy mogą współpracować, aby każdy użytkownik Salesforce mógł stać się „Einsteinem” swojego biznesu, wykorzystując pełnię możliwości AI w bezpieczny i efektywny sposób. Warto zwrócić uwagę na świetne dema przegotowane przez zespół: Niny Jachny, Natali Maciejowskiej, Piotra Łobaczewskiego i Wojciecha Gaury. Nie zabrakło wątku polskich społeczności Salesforce.

Krzysztof Augustynowicz, Salesforce VP CEE, tak podsumowywuje wydarzenie:

Panel dyskusyjny z ekspertem

W sesji „Czy jesteś gotowy na AI?” ekspert,  prof. Aleksandra Przegalińska z Kozminski University, omówiła realne wyzwania i pułapki związane z wdrażaniem sztucznej inteligencji. Podzieliła się praktycznymi rozwiązaniami, które mogą pomóc firmom w pokonywaniu barier technologicznych i organizacyjnych.

A jak wygląda perspektywa klientów Salesforce? 

 

Data Cloud

Łukasz Smoleń i Magdalena Sidorowicz w trakcie swojej prezentacji zwrócili uwagę na kluczową rolę strategii danych w sukcesie AI. Przedstawiono wyzwania stojące przed organizacjami oraz znaczenie odpowiedniego zarządzania danymi w kontekście konkurencyjności.

Inspirujące historie sukcesu

Podczas licznych sesji breakout, uczestnicy mieli okazję usłyszeć o praktycznych zastosowaniach Salesforce w różnych branżach. Przykłady firm takich jak Biedronka, Qemetica (CIECH), Ziaja czy Allegro pokazują, jak AI i innowacje Salesforce pomagają firmom osiągać spektakularne wyniki. 

Rola społeczności i współpracy

Ważnym elementem Salesforce World Tour Essentials Warsaw 2024 były także panele dyskusyjne i sesje poświęcone roli społeczności Trailblazer i partnerów Salesforce. Liderzy lokalnych grup użytkowników, omówili, jak ich działania przyczyniają się do budowy innowacyjnego ekosystemu oraz wspierają edukację i rozwój biznesu.

Nie zabrakło również dedykowanego stoiska Salesforce Trailblazer Community Group. Tak Łukasz Jakubiak, lider gdańskiej społeczności podsumowuje obecność na stoisku:

Na wydarzeniu byli obecni nie tylko osoby z Polski, ale także z innych europejskich krajów. Specjalnie na to wydarzenie przyjechała Justyna Krajewska, Salesforce MVP, liderka amsterdamskiej grupy community:

Outforce

Wydarzenie to przede wszystkim sesje produktowe. Nie zabrakło również tematów trudnych społecznie. Nina Jachna wraz z Jarosławem Babraj poruszali m.in. temat „pinkwashingu”. Więcej szczegółów o sesji zdradza nam Nina Jachna:

Podsumowanie

Podsumowując, tegoroczna edycja Salesforce World Tour Essentials Warsaw utwierdziła pozycję Salesforce jako lidera innowacji technologicznych i partnera strategicznego dla firm dążących do sukcesu w erze cyfrowej transformacji. Nie zabrakło przestrzeni na jeden z najważniejszych elementów tego wydarzenia, o którym wspomina Maria Śliska:

Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje, które z pewnością przyniosą jeszcze więcej inspiracji i możliwości rozwoju.

Z naszymi gośćmi rozmawiała Paulina Pytowska. Materiał filmowy przygotował Kacper Zawalski.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search