Salesforce Fundamentals – Salesforce Business Analyst

Salesforce NewsSalesforce Fundamentals – Salesforce Business Analyst

Salesforce Fundamentals – Salesforce Business Analyst

Salesforce Fundamentals: Business Analyst Basics to bezpłatna, 60-minutowa sesja, która odbędzie się 25 czerwca 2024 roku o godzinie 16:00. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję dla osób zainteresowanych karierą jako Salesforce Business Analyst.

Co czeka na uczestników?

Podstawy Business Analyst
Podczas pierwszej części sesji, uczestnicy zagłębią się w podstawy roli Salesforce Business Analyst. Dowiedzą się, jakie umiejętności i narzędzia są niezbędne, aby odnieść sukces w tej roli. To doskonała okazja, aby zrozumieć, czym zajmuje się Business Analyst i jakie wyzwania czekają w tej pracy.

Poznaj Business Analyst
Druga część sesji to spotkanie z doświadczonymi Business Analyst. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania panelu ekspertów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i historiami zawodowymi. To unikalna szansa na zdobycie praktycznych wskazówek i inspiracji od profesjonalistów z branży.

Dlaczego warto wziąć udział?

    1. Zdobycie Wiedzy: Uczestnictwo w sesji pozwoli na zdobycie solidnych podstaw wiedzy o roli Salesforce Business Analyst, co jest niezbędne do rozpoczęcia kariery w tej dziedzinie.
    2. Spotkanie z Ekspertami: Bezpośredni kontakt z doświadczonymi Business Analyst to niepowtarzalna okazja do poznania praktycznych aspektów pracy w tej roli.
    3. Rozwój Umiejętności: Dowiedz się, jakie umiejętności są kluczowe w pracy Business Analyst i jak je rozwijać, aby odnieść sukces.
    4. Darmowy Dostęp: Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, co sprawia, że jest dostępne dla każdego, kto jest zainteresowany rozwijaniem swojej kariery w Salesforce.

Jak się zarejestrować?

Rejestracja na wydarzenie jest prosta i szybka. Wystarczy odwiedzić stronę wydarzenia i zapisać się na sesję. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby rozwinąć swoje umiejętności i poznać ekspertów z branży Salesforce.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search