Wakacyjna przerwa w coffee&force? Wręcz przeciwnie!

Salesforce NewsWakacyjna przerwa w coffee&force? Wręcz przeciwnie!

Wakacyjna przerwa w coffee&force? Wręcz przeciwnie!

Przepraszamy za długą przerwę w publikowaniu na stronie www.coffeeforce.pl. Nie oznacza to jednak, że w Fundacji Coffee & Force nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie, mamy wiele ciekawych i ważnych projektów, o których chcemy Wam opowiedzieć. W tym artykule przedstawimy Wam dwa z nich i zaprosimy do współpracy.

Jednym z naszych największych wyzwań jest organizacja CharITy Hackathonu, który odbędzie się w dniach 1-3 września 2023 r. w Wrocławiu. Jest to inicjatywa społeczności Trailblazer we Wrocławiu, która ma na celu wykorzystanie naszych umiejętności na rzecz dobra wspólnego – wsparcia organizacji non-profit w wdrażaniu platformy Salesforce, która ułatwia pracownikom codzienną pracę. Będziemy implementować rozwiązanie oparte na Salesforce dla wybranej organizacji, która zgłosi się do udziału w hackathonie.

W tym roku naszym partnerem i beneficjentem jest Ekostraż, stowarzyszenie ochrony zwierząt, które zajmuje się interwencjami i leczeniem zwierząt domowych oraz dzikich zwierząt skrzywdzonych przez człowieka. Ekostraż prowadzi również działalność edukacyjną i promuje odpowiedzialne traktowanie zwierząt. Naszym zadaniem będzie stworzenie systemu CRM dla Ekostraży, który pomoże im zarządzać danymi o zwierzętach, wolontariuszach, darczyńcach i partnerach.

CharITy Hackathon to nie tylko okazja do pomocy innym, ale także do nauki, nawiązania nowych kontaktów i zabawy. Będziemy pracować w zespołach składających się z programistów, administratorów, konsultantów i użytkowników biznesowych Salesforce. Będą do dyspozycji mentorzy, którzy pomogą w realizacji zadania. Będziemy też korzystać z najnowszych technologii i narzędzi dostępnych na platformie Salesforce. Na koniec hackathonu zaprezentujemy nasze rozwiązanie przed jury i publicznością, która wybierze zwycięzcę.

Jeśli chcesz wziąć udział w CharITy Hackathonie, zapraszamy Cię do odwiedzenia strony www.salesforcehackathon.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji o wydarzeniu, regulaminie, harmonogramie i sposobie rejestracji. Możesz też śledzić nas na LinkedIn, gdzie będziemy publikować aktualności i ciekawostki związane z hackathonem. Nie zwlekaj, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Oto kilka zdjęć z poprzednich edycji CharITy Hackathonu:

Innym projektem, który nas bardzo zajmuje, jest ciekawa współpraca z Salesforce, o której nie możemy jeszcze zdradzić szczegółów. Możemy tylko powiedzieć, że jest to coś naprawdę interesującego, co pomoże zrozumieć oraz pokaże nowe możliwości platformy Salesforce. Pracujemy nad tym projektem od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo podekscytowani efektami naszej pracy. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli podzielić się nimi z Wami. Na razie możemy tylko poprosić Was o cierpliwość i obietnicę, że warto będzie poczekać.

o tylko niektóre z naszych projektów, które realizujemy w Fundacji Coffee & Force. Mamy jeszcze wiele innych pomysłów i planów na przyszłość, które chcemy zrealizować dzięki naszej pasji i zaangażowaniu. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami, firmami i osobami, które podzielają naszą misję i wartości. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz do nas na adres redakcja@coffeeforce.pl lub zadzwoń pod numer +48 508 626 316. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i porozmawiamy o możliwościach współpracy.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search