Nauka z aplikacją Trailhead GO

Salesforce NewsNauka z aplikacją Trailhead GO

Nauka z aplikacją Trailhead GO

W obliczu dynamicznie zmieniającego się rynku pracy, gdzie nowe technologie, takie jak sztuczna inteligencja (AI), stają się coraz bardziej dominujące, Salesforce wprowadza najnowszą wersję swojej aplikacji Trailhead GO. Aplikacja ta, zaprojektowana z myślą o mobilnych użytkownikach, ma na celu umożliwienie zdobywania umiejętności poszukiwanych zarówno w obecnych, jak i przyszłych zawodach. Dzięki nowym funkcjom, Trailhead GO stawia na spersonalizowaną naukę i ułatwia współpracę z globalną społecznością Trailblazers.

Innowacja w działaniu

W ostatnich latach obserwujemy znaczący wzrost zainteresowania nauką za pośrednictwem aplikacji. Jest to odpowiedź na szybką adaptację nowych technologii, w tym AI. Przykładowo, dwie trzecie liderów korporacyjnych zgłasza, że ich firmy szukają sposobów na wykorzystanie generatywnej AI, jednak 62% pracowników przyznaje, że nie posiada umiejętności niezbędnych do efektywnego i bezpiecznego korzystania z tej technologii.

Najnowsza wersja bezpłatnej aplikacji mobilnej Trailhead GO wprowadza szereg innowacji, w tym przeprojektowaną stronę główną — „Today”. Strona ta ma na celu ułatwienie użytkownikom rozpoczęcie nauki w małych porcjach, znalezienie istotnych rozmów w społeczności Trailblazer oraz śledzenie postępów w zdobywaniu rang Trailblazer.

Nowe funkcje

Wśród nowości znajdziemy:

    • Spersonalizowane treści edukacyjne: Użytkownicy mogą odkrywać rekomendowane moduły Trailhead na podstawie ostatnich aktywności oraz uzyskiwać dostęp do modułów w trakcie realizacji i ulubionych, zdobywając punkty, odznaki i rangi potwierdzające ich ekspertyzę.
    • Karuzela społeczności Trailblazer: Umożliwia szybkie zadawanie pytań, udzielanie odpowiedzi, uzyskiwanie pomocy i śledzenie aktualności osób oraz grup, które użytkownik obserwuje.
    • Śledzenie postępów: Użytkownicy mogą łatwo śledzić swoją drogę na stronie „Dzisiaj”, zdobywając punkty i odznaki oraz awansując w rangach Trailblazer.
Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search