Odkryj przyszłość z Salesforce AI

Salesforce NewsOdkryj przyszłość z Salesforce AI

Odkryj przyszłość z Salesforce AI

W dobie dynamicznie rozwijających się technologii, sztuczna inteligencja (AI) staje się nieodłącznym elementem naszego życia zawodowego i prywatnego. Salesforce zaprasza na wyjątkowe wydarzenie edukacyjne „Get Started with Salesforce AI Fundamentals”. Sesja ta, prowadzona przez zespół Talent Ecosystem, otwiera drzwi do świata AI, oferując uczestnikom nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności niezbędne na rynku pracy przyszłości.

Dlaczego warto dołączyć?

Wydarzenie „Get Started with Salesforce AI Fundamentals” to nie tylko szansa na zdobycie cennych informacji od ekspertów w dziedzinie AI, ale również możliwość zapoznania się z produktami i funkcjami Salesforce. Uczestnicy sesji otrzymają unikalny wgląd w kontekst biznesowy oraz umiejętności wymagane do wdrożenia rozwiązań Salesforce, z naciskiem na sztuczną inteligencję.

Uczestnicząc w sesjach zyskujesz:

  • Inspirację i wiedzę od ekspertów AI: Eksperci przedstawią najnowsze informacje i inspiracje dotyczące sztucznej inteligencji.
  • Wgląd w produkty Salesforce: Uczestnicy będą mieli okazję bliżej poznać produkty i funkcje Salesforce, co pozwoli im lepiej zrozumieć, jak technologie te są wykorzystywane w praktyce biznesowej.
  • Dostęp do bezpłatnej nauki: Sesja online to dopiero początek. Uczestnicy będą mieli również dostęp do bezpłatnych, prowadzonych przez ekspertów ścieżek nauki na platformie Trailhead Coach.

Jak się zarejestrować?

„Get Started with Salesforce AI Fundamentals” odbędzie się 20 marca 2024 roku, w godzinach 16:00-17:30 CET. Sesja będzie prowadzona w języku angielskim, co stanowi doskonałą okazję do doskonalenia umiejętności językowych w kontekście zawodowym.

Zainteresowani uczestnictwem w sesji mogą zarejestrować się za pośrednictwem strony: Get Started with Salesforce AI Fundamentals. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, a udział w wydarzeniu może stanowić cenny punkt zwrotny w karierze każdego, kto chce być na bieżąco z najnowszymi trendami w technologii.

Podziel się informacją!

Jeśli uważasz, że wydarzenie „Get Started with Salesforce AI Fundamentals” może zainteresować Twoich znajomych, kolegów z pracy czy uczestników programów szkoleniowych, nie wahaj się podzielić tą informacją. To doskonała okazja, aby wspólnie odkrywać potencjał AI i kształtować przyszłość technologii w biznesie.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search