Integracja kryptowalut z Salesforce

Salesforce NewsIntegracja kryptowalut z Salesforce

Integracja kryptowalut z Salesforce

Zastanawialiście się nad tematem integracji kryptowalut z systemami CRM?. Sesja „CRYPTO charge your Salesforce CRM” , prowadzona przez ekspertów z Mutual Knowledge Systems (MuKn), skupia się na wykorzystaniu technologii Web3 do rewolucjonizowania tradycyjnych metod płatności i zarządzania danymi klientów.

Nowa era w płatnościach cyfrowych

Web3, będąc następcą tradycyjnego internetu (Web2), wprowadza zupełnie nowy wymiar w interakcjach cyfrowych, gdzie decentralizacja i bezpieczeństwo stają się kluczowymi elementami. W kontekście płatności cyfrowych, Web3 umożliwia bezpośrednie i bezpieczne transakcje, eliminując potrzebę pośredników. Film szczegółowo omawia, jak technologia ta może być wykorzystana do efektywniejszego zarządzania płatnościami w systemach CRM.

Mutual Knowledge Systems, będąc innowatorem w dziedzinie Web3, przedstawia w filmie swoje podejście do integracji kryptowalut z systemami CRM. Alex Hochberger i Alexander Smart z MuKn szczegółowo omawiają, jak ich produkt, Web3 Enabler, umożliwia firmom akceptowanie płatności w kryptowalutach, co stanowi istotny krok w kierunku cyfryzacji finansów.

Możliwości Web3 Enabler

Kluczowym punktem filmu jest demonstracja Web3 Enabler, gdzie można zobaczyć praktyczne zastosowanie produktu. Pokazane jest jak łatwo zintegrować płatności kryptowalutowe z Salesforce. Ponadto dyskusja koncentruje się na tym, jak technologie blockchain i Web3 mogą przekształcić tradycyjne systemy CRM, oferując większą transparentność, bezpieczeństwo i efektywność w zarządzaniu danymi klientów i transakcjami finansowymi.

Film dostępny jest poniżej:

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search