Ochrona danych z Salesforce Backup

TechnicznieOchrona danych z Salesforce Backup

Ochrona danych z Salesforce Backup

W sierpniu tego roku Salesforce ujawniło swój najnowszy produkt – Salesforce Backup. To nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych ma za zadanie chronić kluczowe informacje klientów. Opracowany z naciskiem na łatwość obsługi, Salesforce Backup automatyzuje proces tworzenia kopii zapasowych biznesowych danych, umożliwiając organizacjom szybkie przywracanie i odzyskiwanie danych w krytycznych sytuacjach.

Znaczenie Salesforce Backup

Dla specjalistów ds. bezpieczeństwa, nie jest pytaniem „czy”, lecz „kiedy” bezpieczeństwo firmy zostanie wystawione na próbę. Funkcjonalność Salesforce Backup, która umożliwia tworzenie i przywracanie kopii zapasowych, może przekształcić potencjalny kryzys w niewielką przeszkodę, zabezpieczając ciągłość działalności firmy. W epoce cyfryzacji i rosnącego wpływu sztucznej inteligencji, kontrola nad kopią zapasową danych przez klienta staje się kluczowa dla niezawodności i bezpieczeństwa.

Funkcje i zalety Salesforce Backup

Salesforce Backup oferuje rozbudowany zestaw funkcji:

  • Automatyczne Tworzenie Kopii Zapasowych: Regularne, automatyczne tworzenie kopii zapasowych bez ograniczeń minimalizuje ryzyko utraty danych.
  • Efektywne Przywracanie Danych: Użytkownikom oferuje się płynne i niezawodne przywracanie danych.
  • Intuicyjny Interfejs Użytkownika: Prosty interfejs oparty na kliknięciach ułatwia proces tworzenia i przywracania kopii zapasowych.
  • Bezpieczeństwo Danych: Szyfrowanie danych w spoczynku i w trakcie transmisji zapewnia dodatkową warstwę ochrony.
  • Rejestrowanie Działalności: Ułatwia audyt i kontrolę zgodności działań użytkowników.
  • Kontrola w Infrastrukturze Salesforce: Dane pozostają bezpiecznie w infrastrukturze Salesforce.
  • Eksport Danych: Możliwość pobierania zarchiwizowanych danych na poziomie obiektu.

Korzyści dla administratorów Salesforce

Salesforce Backup to narzędzie zaprojektowane z myślą o administratorach Salesforce, umożliwiając łatwe wdrożenie i konfigurację polityk kopii zapasowych. Redukuje to konieczność skomplikowanego kodowania i integracji, przyspieszając ochronę danych. Salesforce Backup podkreśla zaangażowanie Salesforce w jakość platformy i w doświadczenie użytkowników, jakimi są administratorzy, stawiając ich potrzeby na pierwszym miejscu.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search