Zmiany w kierownictwie Slacka

Salesforce NewsZmiany w kierownictwie Slacka

Zmiany w kierownictwie Slacka

Niedawno Slack, popularna platforma do komunikacji biznesowej, doświadczyła znaczących zmian w swoim kierownictwie. Cal Henderson, współzałożyciel i dotychczasowy CTO Slacka, opuszcza firmę, a jego miejsce zajmuje Parker Harris, współzałożyciel i CTO Salesforce. Ta zmiana następuje po przejęciu Slacka przez Salesforce w 2020 roku za kwotę 27,7 miliarda dolarów.

Integracja Slacka z Salesforce

Przejęcie Slacka przez Salesforce nie było pozbawione wyzwań. Od momentu akwizycji, Slack doświadczył znacznego odpływu pracowników na najwyższych szczeblach, w tym odejścia współzałożyciela i CEO Stuarta Butterfielda oraz Lidiane Jones. Mimo to, przejęcie otworzyło nowe możliwości dla Slacka, w tym potencjalną integrację z Salesforce, co mogłoby przynieść znaczące zmiany w sposobie, w jaki firmy wykorzystują narzędzia do komunikacji biznesowej.

Parker Harris na czele Slacka

Parker Harris, znany ze swojej roli w rozwijaniu platformy Salesforce, obejmuje teraz stanowisko Chief Engineering Officer w Slacku. Jego doświadczenie i sukcesy, w tym wprowadzenie Lightning Experience i Hyperforce, mogą zapowiadać nową erę dla Slacka. Harris ma za zadanie zintegrować Slacka z ekosystemem Salesforce, co może przynieść innowacje i ulepszenia w zakresie współpracy biznesowej i integracji systemów.

Slack, będąc czołowym narzędziem do współpracy biznesowej, stoi przed szansą na dalszy rozwój pod kierownictwem Salesforce. Integracja Slacka z ekosystemem Customer 360 Salesforce może przynieść strategiczną wartość i nowe możliwości dla użytkowników obu platform. Teraz, z Parkerem Harrisem na czele, Slack może wkroczyć w nową erę innowacji i integracji.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search