Zapraszamy na Salesforce World Tour Essentials Warsaw 2024

Salesforce w Polsce - oficjalnieZapraszamy na Salesforce World Tour Essentials Warsaw 2024

Zapraszamy na Salesforce World Tour Essentials Warsaw 2024

Po spektakularnym sukcesie zeszłorocznej edycji, z ogromną przyjemnoscią zapraszamy na kolejną odsłonę World Tour Essentials Warsaw. To wyjątkowa okazja, aby dołączyć do grona Trailblazerów – pionierów i innowatorów ekosystemu Salesforce, którzy kształtują przyszłość technologii i biznesu w Polsce.

Dlaczego warto być częścią wydarzenia?

  • Inspirujące sesje prowadzone przez ekspertów branżowych i liderów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat najnowszych trendów i innowacji w technologii
  • Interaktywne demonstracje produktów Salesforce, które pozwolą zobaczyć w praktyce, jak narzędzia Salesforce wspierają firmy w przekształcaniu ich działalności i osiąganiu niezwykłych wyników.
  • Networking z kluczowymi graczami branży, dający niepowtarzalną szansę na wymianę doświadczeń i nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych.
  • Nie zabraknie spojrzenia na AI i innowacje, pokazujące, jak sztuczna inteligencja może wspierać i transformować każdy aspekt działalności firmy.
  •  

Co nas czeka w 2024 roku?

organizatorka wydarzenia, Magdalena Błaszczyk, Marketing Lead CEE z Salesforce.

Przygotowania do tegorocznego World Tour Essentials w Warszawie są już w toku i będzie to zdecydowanie największe oraz jedyne tego typu technologiczne wydarzenie Salesforce planowane w 2024 w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Tematem przewodnim będzie sztuczna inteligencja i jej zastosowanie w różnych branżach i biznesach. Przedstawimy również inspirujące historie sukcesów naszych klientów oraz w jaki sposób czołowe polskie marki wykorzystują nasze narzędzia do rewolucjonizowania swojej działalności, automatyzacji procesów i umieszczania klienta w sercu swoich strategii. Poza tym, skupimy się na formule CRM + AI + Dane + Zaufanie, demonstrując, jak te elementy współgrają, tworząc przyszłość biznesu.

Program dnia wypełniony będzie ponad 30 sesjami tematycznymiadresowanymi do różnorodnych branż, takich jak finanse, handel, IT, media i komunikacja, edukacja, organizacje non-profit i wiele innych. Nie zabraknie też aktywnego udziału naszych salesforce’owych partnerów oraz Trailblazer Community Groups, a całość dopełni Expo z nieograniczoną możliwością networkingu i bezpośrednich rozmów z ekspertami. Zapraszamy serdecznie na wydarzenie, które obfitować będzie w wymianę doświadczeń, mnóstwo inspiracji i świetną zabawę!

— mówi organizatorka wydarzenia, Magdalena Błaszczyk, Marketing Lead CEE z Salesforce.

Data i miejsce wydarzenia

Wydarzenie odbędzie się 19 czerwca 2024 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie http://invite.salesforce.com/world-tour-essentials-warszawa-2024/coffeeforce

Partnerzy Salesforca proszeni są o rejestrację na stronie: https://world-tour-essentials-warsaw-partner-reg.splashthat.com/coffeeforce.

Agenda wydarzenia zostanie opublikowana na początku maja, o szczegółach będziemy informować systematycznie na łamach naszego portalu i w mediach społecznościowych. 

Zarejestruj się już dziś, aby zarezerwować swoje miejsce na World Tour Essentials Warsaw 2024 i przygotuj się na dzień pełen inspiracji, wiedzy i niezapomnianych wrażeń!

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search