World Tour Essentials Warsaw 2024

Salesforce w Polsce - oficjalnieWorld Tour Essentials Warsaw 2024

World Tour Essentials Warsaw 2024

Już 19 czerwca 2024 roku Warszawa stanie się epicentrum rewolucji w świecie biznesu podczas World Tour Essentials. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się na terenie PGE Narodowego i obiecuje być prawdziwym festiwalem innowacji!

Co nowego w tym roku?

W 2024 roku World Tour Essentials Warszawa zapewni uczestnikom aż cztery sceny, na których będzie się działo! To oznacza, że będzie mnóstwo inspirujących prezentacji, paneli dyskusyjnych i warsztatów, które dostarczą niezbędnej wiedzy i umiejętności.

Tematem przewodnim będzie sztuczna inteligencja i jej zastosowanie w różnych branżach i biznesach. Przedstawimy również inspirujące historie sukcesów naszych klientów oraz w jaki sposób czołowe polskie marki wykorzystują nasze narzędzia do rewolucjonizowania swojej działalności, automatyzacji procesów i umieszczania klienta w sercu swoich strategii.

– mówi organizatorka wydarzenia, Magdalena Błaszczyk, Marketing Lead CEE z Salesforce.

Zmiany w rejestracji

W tym roku wprowadziliśmy innowacyjny system rejestracji. Dla partnerów związanych z ekosystemem Salesforce dostępny jest specjalny formularz, który znajdziecie pod tym linkiem. Ważne jest, aby rejestrację przeprowadzić z oficjalnego maila pracowniczego – nie będzie możliwości zarejestrowania się z prywatnych adresów typu Gmail czy WP. Oficjalny formularz rejestracyjny znajduje się pod linkiem.

Zaproszenie do poprzednich edycji

Jeśli jeszcze nie byłeś na World Tour Essentials, warto zajrzeć do artykułów z poprzednich lat, aby poczuć ducha wydarzenia i zainspirować się do udziału! Poprzednie edycje były pełne cennych spotkań, inspirujących prezentacji i możliwości budowania relacji z profesjonalistami z branży Salesforce.

Written by

Twórca portalu, lider społeczności Wrocław Trailblazer Community

Type at least 1 character to search